Українська версія сайту

«Затримання службової особи під час одержання неправомірної вигоди у публічному місці»

«Затримання службової особи під час одержання неправомірної…

З метою набуття практичних навичок проведення слідчих (розшукових) дій в умовах, наближених до реальних на базі інституту доцентами кафедри економічної безпеки Романом Томмою…

Профорієнтаційна робота особового складу інституту

Профорієнтаційна робота особового складу інституту

Науково-педагогічні працівники кафедри досудового розслідування інституту спільно із членами юридичної клініки «Захист» активно проводять профорієнтаційні заходи з учнями…

«Актуальні проблеми розслідування кримінальних правопорушень»

«Актуальні проблеми розслідування кримінальних правопорушень»

Під такою назвою 19 квітня в інституті відбулася наукова конференція науково-педагогічних працівників кафедр досудового розслідування, спеціальної техніки та оперативно-розшукового…

Особовий склад інституту «За чисте довкілля»

Особовий склад інституту «За чисте довкілля»

8 квітня, напередодні Великодня, в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», особовим складом інституту було організовано та проведено день благоустрою.

«Актуальні проблеми вдосконалення кримінального процесуального законодавства»

«Актуальні проблеми вдосконалення кримінального процесуального…

Під такою назвою у перший день весни науково-педагогічні працівники кафедри досудового розслідування інституту спільно із здобувачами ступеня вищої освіти магістра та членами…
21-04-2017 Строка
Відкритий урок “31 палає весна” Фото

Напередодні пам’ятної дати, трагедії на Чорнобильській АЕС, членами юридичної клініки «Захист» інституту Лілією Николюк та Владиславом Марченком проведено відкритий урок “31 палає весна” для учнів Спеціалізованої школи №7 ім. М.Т. Рильського.

21-04-2017 Строка
«Затримання службової особи під час одержання неправомірної вигоди у публічному місці» Фото

З метою набуття практичних навичок проведення слідчих (розшукових) дій в умовах, наближених до реальних на базі інституту доцентами кафедри економічної безпеки Романом Томмою та Олександром Шевчуком було проведено практичний тренінг на тему: «Затримання службової особи під час одержання неправомірної вигоди у публічному місці»

21-04-2017 Строка
Профорієнтаційна робота особового складу інституту Фото

Науково-педагогічні працівники кафедри досудового розслідування інституту спільно із членами юридичної клініки «Захист» активно проводять профорієнтаційні заходи з учнями м. Києва та регіонів України.

21-04-2017 Строка
«Актуальні проблеми розслідування кримінальних правопорушень» Фото

Під такою назвою 19 квітня в інституті відбулася наукова конференція науково-педагогічних працівників кафедр досудового розслідування, спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування, економічної безпеки та здобувачів степеня вищої освіти інституту.

21-04-2017 Строка
Зустріч здобувачів інституту із ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС Фото

Наприкінці квітня, коли відзначаються роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, обов’язком всіх наших співвітчизників є згадка про нашу багатостраждальну українську землю, про її народ, опалений вогнем випробувань, про тих, хто загинув, рятуючи світ від ядерної небезпеки, хто сьогодні на собі відчуває біль радіаційного ураження, та про майбутні покоління.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfpskm@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X