Українська версія сайту

Курсантське самоврядування

 • Загальні відомості

   У Національній академії внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Положення «Про студентське (курсантське) самоврядування Національної академії внутрішніх справ» функціонує самоврядування – це право і можливість студентів (курсантів) вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів ( курсантів), а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом. Метою діяльності студентського (курсантського) самоврядування є підвищення рівня навчання, культурного, загальноосвітнього та естетичного виховання, удосконалення загального фізичного рівня, навчально-виховного процесу, науково-дослідницької роботи, організації змістовного дозвілля студентів, курсантів та ліцеїстів, надання всебічної допомоги керівництву академії, інститутів, факультетів у вирішенні загальних питань, налагодження співпраці між структурними підрозділами академії, іншими вищими навчальними закладами, взаємодії між керівництвом та студентськими (курсантськими) колективами, зміцнення дисципліни та законності серед перемінного складу.

   Студентське (курсантське) самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів (курсантів) та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське (курсантське) самоврядування здійснюється студентами (курсантами) безпосередньо і через органи студентського самоврядування, які обираються шляхом прямого таємного голосування студентів (курсантів).

   У своїй діяльності органи студентського (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ керуються Законом України «Про вищу освіту», статутом Національної академії внутрішніх справ та положенням «Про студентське (курсантське) самоврядування Національної академії внутрішніх справ».

   Органи студентського (курсантського) самоврядування Національної академії внутрішніх справ діють на принципах:

   1) добровільності, колегіальності, відкритості;

   2) виборності та звітності органів студентського самоврядування;

   3) рівності права студентів (курсантів) на участь у студентському самоврядуванні;

   4) незалежності від впливу політичних партій та релігійних організацій (крім вищих духовних навчальних закладів).

   Самоврядування здійснюється на рівні академії, інституту, факультету, курсу, групи (взводу). Члени студентського (курсантського) самоврядування представлені у Вчених радах інститутів і академії. На загальноакадемічному рівні управління діяльністю органів студентського (курсантського) самоврядування здійснюється Координаційною радою самоврядування академії.

   Під постійним контролем органів самоврядування перебуває навчання. Постійно проводиться моніторинг поточної успішності перемінного складу для визначення осіб, які відстають у навчанні, вони постійно заслуховуються на засіданнях самоврядування з метою проведення профілактичної роботи. Організовано години допомоги невстигаючим у навчанні особам відмінниками навчання. Ведеться активна робота для підняття іміджу відмінника: готуються рейтинги осіб, які покращують свій середній бал, курсанти з найкращою успішністю заохочуються.

   Велика увага приділяється науковій діяльності. Студенти і курсанти постійно беруть участь у конференціях, круглих столах, наукових семінарах та є ініціаторами проведення цих заходів. Завдяки активній співпраці з Союзом юристів України та Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України перемінний склад постійно відвідує майстер-класи провідних юристів України. Регулярно проводяться зустрічі з досвідченими практичними працівниками Національної поліції, прокуратури, судів тощо.

   Для підвищення інтелектуального рівня особового складу в академії діє Клуб інтелектуальних ігор «Дебют», який здійснює тренування курсантів і студентів з інтелектуальних ігор.

   Курсанти та студенти академії активно здійснюють заходи з профорієнтаційної діяльності серед населення з метою підвищення рівня правової культури та покращення іміджу працівника Національної поліції. Перемінний склад читає лекції з правознавства, проводить бесіди зі школярами 5-11 класів про кримінальну відповідальність неповнолітніх, профілактику злочинів та правопорушень, недопустимість вживання алкогольних та наркотичних речовин, тощо. За активної участі органів студентського (курсантського) самоврядування в усіх навчальних підрозділах академії проводяться дні відкритих дверей.

   Робота з пропаганди здорового способу життя і залучення перемінного складу до занять спортом займає чільне місце у діяльності самоврядування.

   Одним із основоположних напрямів роботи самоврядування є соціальна робота. Перемінний склад академії постійно надає допомогу ветеранам академії, вдовам та членам їхніх сімей. На передодні свят члени органів самоврядування відвідують ветеранів, вітають їх зі святами, допомагають у придбанні ліків, прибиранні помешкань тощо. Найактивніші волонтери відзначені Радою ветеранів за допомогу ветеранам академії.

   Курсанти та студенти здійснюють шефство над сімома будинками-інтернатами для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, де проводять гуманітарні та святкові акції для їх вихованців. Також органи самоврядування постійно беруть участь у загальноукраїнських акціях.

   Органи самоврядування НАВС співпрацюють з іншими провідними навчальними закладами України.

   Якщо ти навчаєшся у Національній академії внутрішніх справ та не знаєш у якій сфері втілити свій потенціал, то студентське (курсантське) самоврядування саме для тебе!

 • Інформація для курсантів

   Навчально-науковий інститут № 1 Національної академії внутрішніх справ запрошує Вас до участі в курсантському самоврядуванні.

   Курсантське самоврядування– це право і можливість курсантів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів курсантів.

   Курсантське самоврядування має свої сектори, які поділяються на гуртки самодіяльності курсантів.

   В інституті діють на правах курсантського самоврядування такі сектори:

   - навчально-науковий сектор;

   - прес-центр;

   - рада гуртожитків;

   - культурно-просвітницький сектор;

   - спортивно-оздоровчий сектор.

   Наразі триває набір до гуртків культурно-масового сектору, спортивного сектору та прес-центру, а саме:

   1) академічного ансамблю барабанщиць;

   2) академічної хорової групи;

   3) танцювальної групи;

   4) гуртку прикладного мистецтва;

   5) гуртку «Голос інституту»;

   6) фотогуртку;

   7) інтелектуального гуртку «Що? Де? Коли?»;

   8) клубу веселих та кмітливих (КВК);

   9) спортивної групи з самбо;

   10) спортивної групи з атлетичної гімнастика;

   11) спортивної групи з гирьового спорту;

   12) спортивної групи з прикладної стрільби;

   13) спортивної групи з волейболу;

   14) спортивної групи з рукопашного бою;

   15)спортивної групи з баскетболу;

   16) спортивної групи з міні-футболу;

   17)спортивної групи з настільного тенісу;

   18) футбольного клубу «Динамо академія».

    

   За додатковою інформацією та подачею заявок на участь в гуртках звертатися до каб. 12 відділення соціально-гуманітарної роботи ННІ № 1 НАВС.

   Ми раді Вас чекати!

    

    

 • Структура активу курсанського самоврядування інституту

   СТРУКТУРА

   АКТИВУ КУРСАНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

   НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ № 1

    

   Голова активу:

   Кулик Яна Андріївна, курсант 4-го курсу.

   Заступник голови активу:

   Король Марина Геннадіївна, курсант 3-го курсу.

   Секретар голови активу:

   Миронченко Руслана Віталіївна, курсант 3-го курсу.

   Сектори:

   - Навчально-науковий сектор:

   Голова – Мурзо Євгенія Олександрівна, курсант 3-го курсу.

   Заступник голови – Харевич Вероніка Володимирівна, курсант 4-го курсу.

   - Прес-центр:

   Голова – Дон Руслана Олегівна, курсант 3-го курсу.

   Заступник голови – Миронченко Руслана Віталіївна, курсант 3-го курсу.

   - Культурно-просвітницький сектор:

   Голова – Король Марина Геннадіївна, курсант 3-го курсу.

   Заступник голови – Лук`яненко Лілія Олександрівна, курсант 3-го курсу.

   - Рада гуртожитків:

   Голова – Калінін Денис Сергійович, курсант 4-го курсу.

   Заступник голови – Джулай Андрій Анатолійович, курсант 3-го курсу.

   - Спортивно-оздоровчий сектор:

   Голова – Литвиненко Антон Романович, курсант 3-го курсу.

   Заступник голови – Харламов Валерій Андрійович, курсант 4-го курсу.

    

 • Графік роботи гуртків

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfpskm@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 02

X
X