Українська версія сайту
21-02-2022 Строка
День пам’яті Героїв Небесної Сотні в ННІ № 1 Фото

20 лютого в навчально-науковому інституті № 1 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Також курсантами було переглянуто документальний фільм "Небесна Сотня" та проведено виставку в бібліотеці на відповідну тематику. Герої не вмирають! Віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

16-02-2022 Строка
День Єднання в ННІ № 1 Фото

Згідно з Указом Президента України № 53/2022 «Про невідкладні заходи, щодо консолідації українського суспільства», з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

09-02-2022 Строка
«Мікрокредити – небезпечна пастка»: лекторій для студентів ННІ № 1 НАВС Фото

Актуальну тематику мікрокредитів і мікрозаймів протягом минулого тижня обговорювали слухачі магістратури ННІ № 1 зі студентами-першокурсниками. Упродовж семи лекцій молоді офіцери розповідали здобувачам вищої освіти про ризики й небезпеку шахрайств з боку організацій, які надають такі послуги.

09-02-2022 Строка
Про кримінальні правопорушення проти волі, честі та гідності особи ‒ слухачам КЦППП «Академія поліції» Фото

Викладач Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ННІ № 1 НАВС старший лейтенант поліції Олександр Юріков і дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Солом’янського управління поліції ГУНП у м. Києві лейтенант поліції Руслана Запорожець провели бінарне заняття за темою «Кримінальні правопорушення проти волі, честі та гідності особи» для слухачів Центру, які навчаються за спеціалізацією «Органи досудового розслідування».

04-02-2022 Строка
Випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра ННІ № 1 НАВС Фото

4 лютого в Національній академії внутрішніх справ відбувся випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра навчально-наукового інституту № 1. 73 слухачі успішно склали державні іспити й отримали дипломи, 14 з яких – з відзнакою.

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с. Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X