Готуємо професіоналів!
02-12-2016Науково-педагогічним складом кафедри спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування ННІ №1 завершено проведення заключного третього навчально-практичного заняття з курсантами випускних курсів за межами навчального закладу в умовах найбільш приближених до реальних. Дані заняття проводилися для того, щоб кожен із них міг детально проаналізувати оперативно-тактичну ситуацію та прийняти правильне об’єктивне рішення, використовуючи при цьому здобуті теоретичні знання, практичні навички в освітньому процесі та отриманий практичний досвід під час стажування у практичних підрозділах Національної поліції України.
Зазначимо, що забезпечення високої якості підготовки фахівців у навчальних закладах системи МВС є першочерговою тенденцією розвитку особистості правоохоронця і важливою складовою цього процесу є практична спрямованість, яка суттєво відрізняється від так званої «сухої» теорії. Адже завжди й скрізь, у будь-який час, у будь-якому суспільстві існує необхідність у підтримці громадського порядку, у дотриманні закону, у забезпеченні захисту громадян не юридичною термінологією, не теоретичним алгоритмом дій, а практичними діями, які охоплюють обєктивно сформовані закономірності, традиції, правові норми та етичні правила,що поступово усталилися у сфері служби й покликані забезпечувати стабільність та ефективність функціонування поліцейського апарату.
Завідувач кафедри Михайло Марков неодноразово зазначав, що на етапі становлення України як демократичної та правової держави нові державотворчі процеси потребуть перебудови і значного підвищення рівня ефективності та якості діяльності правоохоронних органів і саме курсанти Національної академії внутрішніх прав мають стати тим еталоном, який повністю зосередиться на виконанні професійних функцій.
Нагадаємо, що тематика попередніх занять була наступною: «Ознайомлення оперативного працівника кримінальної поліції з територією обслуговування», «Отримання та перевірка оперативної інформації відносно особи або об’єкта, який представляє оперативний інтерес». Зазначені заняття проходили на території обслуговування Вишнівського відділення поліції Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області.
Фінальним заняттям стало «Проведення оперативного пошукових заходів» на визначеній території з метою виявлення осіб, які по зовнішньому вигляду, поведінці, розмові, діям, характерним ознакам можуть бути причетним до скоєння злочинів, до незаконного обігу наркотиків та отримання іншої інформації, яка потрібна під час у повсякденній діяльності оперативних працівників тощо.
Кафедра спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування продовжує й надалі впроваджувати в освітній процес різнотипові навчально- практичні заняття за допомогою котрих у курсантів розвивається абстрактне мислення, акцентується увага на реальних фактах дійсності та вміння прийняти найбільш доцільне у даних умовах рішення. Ми готуємо професіоналів!
Кафедра спеціальної техніки та оперативно-розшукового документуванняІнші навчальні підрозділи
- №2 (вул. Ірини Бекешкіної, 3)
- №3 (пл. Солом'янська, 1)
- заочного та дистанційного навчання
Інститути та факультети:
- Інститут підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації
- Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)
Інші навчальні підрозділи:
- Юридичний ліцей ім. Ярослава Кондратьєва
Контакти
Поштова адреса:
Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с. Віта Поштова
Електронна пошта:
(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:
Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88