Українська версія сайту

Курсантка ННІ № 1 НАВС – призерка Кубка України з рукопашного бою

19-05-2021

15–16 травня в місті Києві відбувся Кубок України з рукопашного бою, у якому брали участь представники різних силових структур, підрозділів НПУ, а також курсанти ЗВО зі специфічними умовами навчання.

У розділі «легкий контакт» виступила курсантка 4-го курсу Юлія Максименко, яка гідно представила інститут й академію. За період навчання Юлія отримала звання майстра спорту України, неодноразово брала участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях із рукопашного бою. Завдяки наполегливій праці та сумлінній підготовці представниця НАВС виборола перше місце на Кубку України серед жінок у ваговій категорії до 55 кг. У запеклій боротьбі відбулося три поєдинки, один із них – фінальний, що й став вирішальним для здобуття золота. Ця перемога надає можливість представляти Україну на чемпіонаті світу, який відбудеться восени в Київському палаці спорту.