Українська версія сайту

Першість ННІ № 1 НАВС з гирьового спорту

09-12-2021

Одним із професійно-прикладних видів спорту, який активно розвивається в академії, є гирьовий спорт. Систематичні навчально-тренувальні заняття створюють передумови для успішного формування рухових умінь і навичок застосування поліцейських заходів примусу, сприяють комплексному розвиткові основних фізичних якостей і важливих для правоохоронців вольових рис.

08 грудня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки провели змагання з гирьового спорту серед здобувачів ННІ № 1.

На початку спортивного заходу заслужені майстри спорту України з гирьового спорту завідувач кафедри, доктор педагогічних наук майор поліції Валентин Бондаренко й доцент кафедри, кандидат юридичних наук майор поліції Андрій Мартишко особисто продемонстрували здобувачам техніку виконання змагальної вправи.

У змаганнях взяли участь як юнаки, так і дівчата. Особисту першість серед юнаків визначали у п’яти вагових категоріях, серед дівчат – у двох.

У ваговій категорії до 60 кг перше місце виборов Владислав Сватко (106 н.г.); 2-ге місце здобув Владислав Корнієнко (212 н.г.); 3-тє – Єгор Садовий (313 н.г.).

У ваговій категорії до 70 кг упевнену перемогу здобув курсант 304 н.г. Євгеній Циганник; 2-ге місце посів Іван Дзьома (203 н.г.); 3-тє місце виборов Шканделюк Дмитро (215 н.г.).

У ваговій категорії до 80 кг упевнено переміг курсант 404 н.г. – Максим Легета; 2-ге місце –  Павло Борбелюк (209 н.г.); 3-тє – Дмитро Матух (303 н.г.).

У категорії до 90 кг найсильнішим гирьовиком інституту став Антон Власенко (303 н.г.); 2-ге місце посів Володимир Капустін (201 н.г.); 3-тє – Владислав Дем’янчук (113 н.г.).

У напруженій боротьбі, у важкій вазі (понад 90 кг) перемогу виборов Артем Павленко (307 н.г.); 2-ге місце здобув Андрій Козленко (408 н.г.).

Найсильнішою учасницею змагань у ваговій категорії до 60 кг стала Ірина Гопенюк (110 н.г.). У категорії понад 60 кг перемогу  здобула Анна Строганова (308 н.г.); 2-ге місце виборола Анна Онуфрійчук (106 н.г.); 3-тє – Анастасія Титарчук (106 н.г.).

У командному заліку впевнену перемогу здобули представники третього курсу; на другій сходинці п’єдесталу – команда першого курсу; третє місце – другого курсу.